TOPlist

Xiaomi uvedlo nové hodinky, sluchátka a náramek značky Redmi

Xiaomi hodinky Redmi Watch 3 náramek Redmi Band 2 sluchátka Redmi Buds 4 Lite

Ještě před koncem kalendářního roku (alespoň toho našeho) stihla čínská společnost Xiaomi ještě představit několik produktových novinek pod značkou Redmi. Primárně šlo o dva mobilní telefony Redmi K60 a Redmi Note 12 Pro Speed, nicméně o dost větší šanci na prodej v našich končinách mají tři nové kousky nositelné elektroniky. Jde o chytré hodinky Redmi Watch 3, fitness náramek Redmi Band 2 a bezdrátová sluchátka Redmi Buds 4 Lite.

Hodinky Redmi Watch 3

Model znovu připomínající Apple Watch má AMOLED displej s úhlopříčkou 1,75″, jemností 341 PPI, frekvenci 60 Hz a maximálním jasem 600 nitů. Tělo má ploché boky, podobně jako je tomu v současném trendu u chytrých telefonů, a na boku je jedno pevné tlačítko. Redmi Watch 3 také disponují funkcí Always-On Display. Výrobce vylepšil baterii a údajně mohou na jedno nabití fungovat 12 dní, přičemž nepřetržitě monitorují SpO2 (kyslík v krvi) a srdeční tep. Zařízení je certifikováno pro použití pod vodou při 5 ATM a podporuje lokační systém GNSS.

Hodinky Redmi Watch 3 barvy

V rámci aktivit je k dispozici 121 různých tréninkových režimů a nositelné zařízení může v případě geolokace pracovat samostatně, protože disponuje vlastním GPS modulem. Pro hovory přes Bluetooth je však telefon potřeba a společnost přinesla mikrofon s redukcí šumu pro lepší kvalitu hovorů. Cena hodinek Redmi Watch 3 je na domácím trhu stanovena na 499 yuanů, což je asi 1 650 Kč.

Náramek Redmi Band 2

Nový Redmi náramek od minula pěkně narostl. Má 1,47″ displej (o 76 % více než první Redmi Band) a jeho tělo je 9,99 milimetrů tlusté a váží 14,9 gramu. Oproti hodinkám nepodporuje například hovory přes Bluetooth, ale přesto nabízí efektní funkce jako je měření kyslíku v krvi a sledování menstruačního cyklu pro dámy.

Náramek Redmi Band 2 barvy

K dispozici je více než 30 režimů cvičení a baterie vydrží na jedno nabití šest dní při intenzivním používání nebo téměř 14 dní při „normálním“ používání. Redmi Band 2 budou v Číně stát 169 yuanů, což je cca 550 Kč. Pro uživatele je připraveno šest barevných variant.

Náramek Redmi Band 2 parametry

Sluchátka Redmi Buds 4 Lite

Odlehčené „pecky“ Buds 4 Lite jsou vybaveny 12mm měničem a inteligentním potlačení šumu během hovorů. Každé sluchátko váží jen 3,9 gramu a pár i s pouzdrem přitom nabízí až 20hodinovou výdrž baterie. Mezi další základní specifikace patří připojení Bluetooth 5.3, klasický frekvenční rozsah 20 – 20 000 Hz (kodeky zatím zmíněny nebyly) nebo certifikace IP54 proti vniknutí vody a prachu.

Sluchátka Redmi Buds 4 Lite parametry

Jelikož Redmi Buds 4 Lite cílí hlavně na mladé, odvíjí se od toho také barevné provedení. Kromě bílé a černé verze bude k mání také oranžová a zelená varianta. Čínská cena je 149 yuanů, tedy zhruba 490 Kč.

Která Redmi novinka vás zaujala nejvíc?

Zdroj: GSMA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)