Xiaomi Redmi Watch 2 Lite jsou nové levné hodinky. Co všechno umí?

Redmi Watch 2 Lite představení

O Xiaomi novinkách jsme vám toho v posledních týdnech napsali opravdu hodně. Nedivili bychom se vám, kdybyste se obávali že na vás produkt této značky vykoukne i ve vaší ledničce. Tak to ale prostě je, čínský gigant je nejen v našich končinách extrémně populární a tak je pravidelné informování ve většině případů žádoucí. Tentokrát se podíváme na Redmi Watch 2 Lite, což je (jak už název napovídá) odlehčená verze hodinek Redmi Watch 2.

Redmi Watch 2 Lite představeny

Na rozdíl od klasické verze se budeme muset smířit s LCD displejem, který má velikost 1,55 palce a rozlišení 320 x 360 pixelů. Můžeme počítat se všemi běžnými senzory, díky kterým budete moci například monitorovat vaší srdeční frekvenci 24/7. Nechybí ani měření hladiny kyslíku v krvi nebo více jak 100 sportovních režimů. Potěší rovněž vodotěsnost 5 ATM nebo stovka různých ciferníků. Samozřejmostí je pak monitoring spánku či stresu a různá dechová cvičení.

Xiaomi redmi watch 2 lite

O výdrž se stará 262mAh baterie, která vydrží 10 dní běžného a 5 dní náročného používání. Stejně jako v případě Redmi Smart Band Pro nám čínská firma zatím nesdělila cenu a dostupnost. Dá se však předpokládat, že budou levnější než Redmi Watch 2, které vychází v přepočtu asi na 1400 Kč.

Jak se vám líbí nové Redmi hodinky?

Zdroj: mi.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)