Redmi Smart Band Pro poodhalen: Nový cenově dostupný chytrý náramek od Xiaomi

redmi smart band pro poodhalen

Čínská společnost Xiaomi prostřednictvím své značky Redmi brzy na trh uvede nové chytré hodinky Redmi Watch 2. Mimo to byl poodhalen Redmi Smart Band Pro –   levnější fitness náramek, který by měl konkurovat hlavně Huawei Watch Fit. Z dostupných obrázků si můžete všimnout právě podobného designu jako v případě náramku od Huawei.

Xiaomi Redmi Smart Band Pro poodhalen na několika snímcích

Představení tohoto chytrého náramku by mělo proběhnout ještě tento měsíc a krátce poté by se měl začít prodávat i v Evropě, alespoň to tvrdí server winfuture.de, který se zprávou o novém náramku přišel. Mělo by jít o levný chytrý náramek, který obdrží i několik funkcí z chytrých hodinek. Bohužel však prozatím nejsou k dispozici samotné parametry, ani cena.

Na internet unikly pouze marketingové rendery, které zařízení ukazují z několika stran. Všimnout se dá protaženého displeje, náramek vypadá jako širší a hranatější Xiaomi Mi Band 6. Větší spojitost s oblíbeným fitness náramkem by mohla být u softwaru, který alespoň z dostupných obrázků vypadá velice podobně. Vidět můžeme i to, že silikonový řemínek půjde jednoduše vyměnit. Senzor srdečního tepu je samozřejmostí u podobných zařízení.

Jak se vám líbí design Redmi Smart Band Pro?

Zdroj: winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)