TOPlist

Oblíbený tablet Redmi Pad SE obdržel Android 14 a HyperOS!

Redmi Pad SE
  • Uvolňování Xiaomi HyperOS a operačního systému Android 14 začíná postupně zvolňovat
  • Xiaomi už aktualizaci vypustilo pro většinu mobilních telefonů, které jej měly dostat
  • Štěstí se smálo na tablet Redmi Pad SE, který na trhu patří k těm nejlevnějším

Redmi Pad SE je na trhu relativním nováčkem, během krátké doby si ale získal celou řadu fanoušků. Kvalitní design, vyvážená nabídka funkcí, nízká cena. Dohromady tento mix funguje překvapivě dobře, navíc už tablet obdržel Android 14 společně s uživatelským rozhraní HyperOS.

Redmi Pad SE je poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 680 a ačkoliv to není žádný trhač asfaltu, tablet funguje překvapivě dobře. Na prohlížení internetu a konzumaci multimediálního obsahu je to slušný stroj a hlavně (jak už jsem naznačil), Redmi Pad SE se prodává za velmi zajímavou cenu.

Ta se pohybuje na hranici 4000 korun a za tyto peníze člověk nemůže úplně očekávat, že by zařízení konkuroval tabletům za trojnásobnou cenu. Díky operačnímu systému Android 14 a rozhraní HyperOS se tablet posunul o něco kupředu, proti předchozímu uživatelskému rozhraní MIUI ale neočekávejte vyloženě revoluční změny. Budu se opakovat, ale nejvíce se mi líbí zamykací obrazovka, kterou si můžete výrazným způsobem přizpůsobit k obrazu svému tak, aby pěkně vypadala a navíc poskytovala přesně ty informace, které jsou pro vás důležité.

Xiaomi Redmi Pad SE

Kde koupit:

Cena od: 4 190 Kč

Zatím nevíme, jestli Redmi Pad SE v budoucnosti obdrží rovněž Android 15, Xiaomi se ale v oblasti podpory dost posunulo kupředu, takže to osobně považuji za pravděpodobné. Mnohem větší pozornost ale v současnosti vzbuzuje Xiaomi Pad 6s Pro 12.4, který nabízí obří displej a brutální výkon díky procesoru Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2. Ten už je ale samozřejmě cenovkou někde úplně jinde…

Jaké jsou vaše dojmy s tabletem Redmi Pad SE?

Zdroj: Vlastní

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)