Skvěle! Levný tablet Redmi Pad nakonec zamíří do Evropy. Kolik bude stát?

xiaomi pad 5

O tabletu Redmi Pad jsme vám toho napsali v posledních týdnech poměrně dost. Původně se předpokládalo, že bude novinka uvedena pouze na domácím trhu v Číně, to ale vyvrací server Pricebaba, dle kterého bude tablet představený i na globálním trhu, a rovnou jsme se dozvěděli také varianty a ceny.

Tablet Redmi Pad má disponovat čipsetem MediaTek MT8781v, baterií s kapacitou 7800 mAh a podporou 22,5W drátového nabíjení a také 11,2palcovým LCD displejem s 2K rozlišením. Systémem pak bude pochopitelně Android 12 s nadstavbou MIUI Pad 13. Tato výbava odpovídá střední třídě a v Evropě bude k dostání ve verzích 3 GB RAM + 64GB úložiště a 4 GB RAM + 128GB úložiště.

redmi-pad

Dočkáme se pouze jedné, konkrétně šedé barevné varianty. Oba dva modely se mají pohybovat okolo 250 – 350 EUR, což vychází na 6 000 – 8 500 korun. Spodní cenová hranice je nastavena asi dobře a odpovídá tomu, co nabízí dnešní tablety v podobné třídě. Naopak více než 8 000 korun je už poměrně dost peněz, jelikož se za ně dá sehnat Xiaomi Pad 5, který má mnohem lepší hardware.

Jaký Android tablet momentálně používáte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)