TOPlist

Xiaomi Redmi Note 9S dostává Android 11 s nadstavbou MIUI 12

redmi note 9s

Populární a levný telefon Xiaomi Redmi Note 9S dostává Android 11 s nadstavbou MIUI 12. Kromě nového operačního systému a nadstavby jsme se dočkali také lednových bezpečnostních záplat.

Redmi Note 9S dostává Android 11

Aktualizace se označuje jako RJWMIXM MIUI 12.0.1.0 a má velikost 2,3 GB. Nový Android 11 přináší samozřejmě novinky jako bubliny chatu, jednorázové oprávnění, vylepšená správa soukromí nebo nové ovládací prvky v notifikačním centru. Samozřejmě jde o postupné zavádění, takže může chvíli trvat než se dostane i k vám.

Redmi Note 9S dostává Android 11

Je rozhodně pozitivní vidět, že nejnovější systém dostávají i telefony střední třídy. Xiaomi Redmi Note 9S je totiž poměrně zajímavým telefonem. Kromě velkého 6,67″ IPS panelu s rozlišením 2400 x 1080 pixelů nezklame ani výkon. Pod kapotou nám tiká čipset Snapdragon 720G, který spolu se 4 GB RAM bohatě stačí na běžné používání. Potěší ale třeba také 48 MPx hlavní snímač nebo velká 5 020 mAh baterie.

Co říkáte na telefon Redmi Note 9S?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)