TOPlist

Redmi Note 8T uniká na fotografiích. Co nabídne?

redmi note 8t informace

Redmi Note 8 je jedním z nejlépe prodávaných telefonů značky. Není divu, nabízí skvělou výbavu za přijatelné peníze. Jedním z mála nedostatků tohoto zařízení je absence NFC, což by se mělo nyní změnit. Výrobce totiž chystá verzi Redmi Note 8T, která jej bude mít. Zařízení se nyní objevuje na prvních fotografiích, které odkrývají spoustu detailů.

Fotografie odhalují klíčové specifikace, které se až na menší detaily shodují s klasickým Redmi 8, tedy 6,3″ displej se sklem Gorilla Glass 5, čipset Qualcomm Snapdragon 665 a 4 000 mAh baterie. Překvapí hned čtyři čočky fotoaparátu přičemž víme, že disponuje makro snímačem, ultraširokoúhlým objektivem a 48 megapixelovým hlavním snímačem. Posledním modulem by měl být ToF senzor.

redmi note 8t balení

Na další fotografii lze spatřit obsah balení a to včetně průhledného pouzdra, 18 W nabíječky a USB-C kabelu. Nabíjecí adaptér je evropský, což znamená téměř stoprocentní jistotu, že se zařízení podívá do Evropy. Cena za 64 GB verzi pak bude 199 EUR, tedy přibližně 5 tisíc korun. V tuto chvíli není jasné, kdy bude Redmi Note 8T dostupné na trhu ale vzhledem k tomu, že se podařilo nafotit maloobchodní balení se dá předpokládat, že je za rohem.

Jak se vám líbí Redmi Note 8T?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)