Design Redmi Note 8 Pro poodhalen. Jaké novinky Xiaomi chystá?

xiaomi redmi note 8 pro spekulace

Příští týden se můžeme těšit na představení nového telefonu Redmi Note 8 Pro. Jak už je ale zvykem, čínská společnost s předstihem poodhaluje různé větší i menší věci. Známe tak již design i některé parametry. Pojďme se na ně podívat blíže.

Redmi Note 8 Pro bude pohánět Helio G90T

Zajímavá je volba čipsetu, kdy se Xiaomi rozhodlo využít nový čipset od společnosti MediaTek. A to Helio G90T. Po výkonnostní stránce má být srovnatelný s čipsetem Kirin 810, což není vůbec špatné. V AnTuTu získal 280 tisíc bodů. Mimo jiné se dostalo i na pořádné chlazení, které má čipset například při hraní her ochladit až o 6 stupňů. Naopak u základního Redmi Note 8 se mluví o čipsetu Snapdragon 665.

Na zadní straně se nachází celkem čtyři fotoaparáty, jeden bude pravděpodobně ToF senzor. Hlavní fotoaparát má 64 MPx. Baterie telefonu má mít kapacitu 4 500 mAh, nebude chybět ani rychlé nabíjení. Kompletní představení tohoto telefonu je plánováno na čtvrtek 29. srpna.

Vadí vám MediaTek čipset v chystaném Redmi Note 8 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)