TOPlist

Prohlédněte si Redmi Note 13 Pro+ 5G! Premiéra se blíží

Redmi Note13 Pro+ 5G
  • Rychle se blíží globální představení řady Redmi Note 13 od Xiaomi
  • Redmi Note 13 Pro+ 5G bude nejvyšším modelem, nabídne několik novinek
  • Dříve nebo později novinky dostanou HyperOS s Androidem 14

Řada Redmi Note od Xiaomi dlouhodobě patří k nejoblíbenějším telefonům na trhu, každý rok přináší nová generace příjemný posun kupředu. Jinak tomu nebude ani u Redmi Note 13. Na internetu se teď objevily snímky jednotlivých verzí a barevných variant, telefony vypadají moc pěkně.

Sám doma mám Redmi Note 12 Pro+ 5G, právě na nástupce nejvyššího modelu jsem tedy nejvíce zvědav. Letošní generace nabídla 200 megapixelový fotoaparát, 120W nabíjení, 8 GB operační paměti a navrch baterii s kapacitou 5000 mAh. Redmi Note 13 Pro+ 5G je ještě lepší!

A za mě je o poznání hezčí. Nechci říci, že letošní generace není pěkná… Ale od Xiaomi už jsem viděl podstatně stylovější telefony, ostatně Xiaomi 13 nebo Xiaomi 13 Ultra jsem si doslova zamiloval. Ale Redmi Note 13 5G, Redmi Note 13 Pro 5G a Redmi Note 13 Pro+ 5G na obrázcích vypadají skvěle. Vždy zde máme hned tři barevné varianty, radost mám především ze světlejších verzí.

IP68 potěší, stejně jako čtečka otisků prstů v displeji

Je otázkou, jestli novinky na trh rovnou dorazí s HyperOS a Androidem 14, případně jestli se tak stane u všech tří modelů. Ale dříve nebo později budou mít HyperOS všechny tři přístroje. Pokud se na HyperOS těšíte, můžete si mezitím prohlédnout naši obsáhlou galerii snímků displeje. Redmi Note 13 Pro+ 5G spoléhá na procesor Mediatek Dimensity 7200 Ultra, zakřivený AMOLED displej nabízí 1,5K rozlišení, skvělou zprávou je přítomnost IP68, prachu a vody se telefon nemusí bát. Druhou skvělou novinkou je čtečka otisků prstů, která je nyní ukrytá v displeji. Díváme se na jedny z nejprodávanějších telefonů roku 2024?

Těšíte se na Redmi Note 13 Pro+ 5G?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)