K populárnímu Redmi Note 12 Pro dostanete u O2 další telefon za jedinou korunu

xiaomi-redmi-note-12_kvetinac

Komerční článek

Xiaomi ve spolupráci s O2 připravil velmi zajímavou slevovou akci. Týká se dvou nejpopulárnějších řad Xiaomi a Redmi. K jednomu dražšímu telefonu vždy získáte druhý za pouhou jednu korunu.

K našlapané vlajkové lodi Xiaomi 13 s 256GB úložištěm získáte za jednu jedinou korunu Redmi 10 5G. Původní cena tohoto modelu je přitom 5 989 Kč. Po zadání kódu XIAOMI13 tak za dva telefony zaplatíte pouze 19 990 Kč, což je cena Xiaomi 13 plus jedna koruna. Objednávat dvojici Xiaomi 13 a Redmi 10 5G můžete na stránce operátora zde.

V speciální nabídce je i jeden z nejpopulárnějších modelů Redmi Note 12 Pro 5G. Ve verzi se 128GB úložištěm jej získáte za 8 989 Kč. Za jednu korunu k němu dostanete šikovný telefon Redmi 12C (s 32GB úložištěm) v ceně 3 489 Kč. Dohromady tedy za oba telefony Redmi Note 12 Pro 5G a Redmi 12C zaplatíte pouhých 8 990 Kč. Dvojici telefonů můžete objednat na oficiálních stránkách operátora.

Nabídky platí pouze do vyprodání zásob, nejdéle však do 31.5.

  Redmi_Note_12

Xiaomi 13 vyladěný firmou Leica 

Kompaktní vlajkovou loď jsme testovali už v dubnu. Porovnání s modelem Xiaomi 13 Pro najdete zde. Zásadní předností Xiaomi 13 je trojice fotoaparátů vyladěných ve spolupráci s proslulou německou značkou Leica. Kvalitu sestavy potvrzuje i legendární fotograf Steve McCurry. „Řada Xiaomi 13 na mě opravdu udělala dojem. Je to pro mě opravdu převratná novinka,” řekl světoznámý fotograf uvedený v Mezinárodní fotografické síni slávy, držitel ocenění Leica Hall of Fame Award a ambasador společnosti Leica. Telefon dále osloví svým parádním designem, ale také živější zelenou variantou a špičkovým displejem s tenkými rámečky. Dobijete jej díky přiloženému 67W adaptéru z 0 na 100 % za 40 minut.

O modelu Redmi Note 12 Pro 5G si můžete více přečíst například zde.

  xiaomi 13 vs pro varianta

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)