TOPlist

Tohle bude bomba! Redmi Note 12 má přinést funkci z vlajkových lodí

redmi note 11

Řada Redmi Note patří k nejoblíbenějším mobilům nejen u nás. Tyto telefony jsou mezi uživateli oblíbené zejména díky skvělému poměru mezi cenou a výkonem a některými funkcemi, které můžeme znát z vlajkových modelů. Už nějakou dobu se mluví o možném představení řady Redmi Note 12 ještě před koncem roku, na globálních trzích by se pak měla objevit začátkem příštího roku.

Populární leaker Digital Chat Station se nyní pochlubil s novými informacemi. Dle něj má Redmi Note 12 disponovat 50Mpx hlavním fotoaparátem, 8Mpx ultraširokým, 2Mpx makro kamerkou a také 120W nabíjením, což je u telefonu střední třídy opravdu unikátní číslo. Počítat prý můžeme také s nabíjecím adaptérem v balení.

Pod kapotou má tikat některý z čipsetů Dimensity od MediaTeku v kombinaci s 6 GB RAM. Otázkou však je, zda se firma rozhodne ke stejným specifikacím i na globálním trhu. Z minulosti totiž víme, že se od sebe mobily se stejným označením poměrně dost liší.

Jak se těšíte na řadu Redmi Note 12?

Zdroj: 91mobiles

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)