Očekávaná řada Xiaomi Redmi Note 11 se ukáže už příští týden. Co o ní víme?

xiaomi redmi note 11

Společnost Xiaomi (Redmi) dnes oficiálně oznámila, že řada Redmi Note 11 se objeví už příští týden, 28. října a to sice na konferenci v Číně. Dá se tedy očekávat, že během následujících týdnů/měsíců dorazí také do Evropy a my o ní máme další zajímavé informace.

Na svém oficiálním Weibo účtu sdílela firma hned několik prospektů, které odhalují třeba displej s průstřelem, trojici fotoaparátů na zadní straně nebo reproduktory vyladěné společností JBL. Zatím jsme se nedozvěděli, kolik telefonů přijde ale leakeři tvrdí, že půjde o dva kousky – Note 11 a Note 11 Pro. Silnější verze má dostat čipset MediaTek Dimensity 920, 120Hz OLED panel a 5 000mAh baterii s podporou 67 či rovnou 120W nabíjení.

Standardní model pak dostane 120Hz LCD displej, stejnou baterií s menší rychlostí nabíjení a čipset MediaTek Dimensity 810. Dá se očekávat, že se během dalších dní objeví další informace o těchto očekávaných telefonech, takže určitě sledujte náš web.

Jak se na nové Redmi telefony těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)