Pouze teď. Nový Redmi Note 11 v akci koupíte s výraznou slevou

Redmi Note 11 v akci

Komerční článek

Nový model oblíbené řady telefonů Redmi Note 11 přichází na český trh. Společnost Xiaomi si proto pro všechny fanoušky připravila speciální slevovou akci, kdy jej koupíte o celých 800 Kč levněji. Nabídka je však časově omezena, proto neváhejte.

V rámci slavnostní premiéry Redmi Note 11 připravila společnost Xiaomi speciální slevovou akci na první model nové řady. Na oficiálním e-shopu společnosti xiaomicesko.cz a u obvyklých partnerů teď nový Redmi Note 11 pořídíte o celých 800 Kč levněji. To znamená, že základní verzi se 4 GB RAM a 64GB úložištěm získají zájemci už za pouhých 4 499 Kč. Běžná cena je přitom 5 299 Kč. Model se 128GB diskem bude v prodeji za 5 799 Kč, ale v rámci pro nejrychlejší fanoušky jej pořídíte už za 4 999 Kč. 

Dejte si však pozor. Výhodná nabídka je však časově omezena a platí od 18:00, 17.2. pouze do neděle 20.2.

Skvělý telefon za skvělou cenu se zárukou na displej

Redmi Note 11 vyniká bezkonkurenčním poměrem ceny a výkonu. Nabízí profesionální 50MPx fotoaparát vhodný i pro noční snímání, rychlé 33W nabíjení a jemný 90Hz Full HD AMOLED displej na sledování videí i hraní náročných her. Vysoký výkon telefonu obstarává procesor Snapdragon 680. 

Navíc, každý, kdo si pořídí jakýkoliv telefon z nové řady Redmi Note 11 v období od 17. února 2022 do 16. března 2022 u jakéhokoliv oficiálního prodejce (ať už online nebo offline) má nárok na jednorázovou bezplatnou opravu nebo výměnu poničeného displeje telefonu. Záruka platí prvních šest měsíců po zakoupení a samozřejmě jen v případě neúmyslného poškození.

Telefony Redmi Note 11 se slevou nejlépe koupíte na oficiálním e-shopu společnosti Xiaomcesko.cz

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)