Redmi Note 11 dorazí do Evropy s výkonnějším čipsetem a solidní cenou

redmi note 11

Xiaomi představilo řadu Redmi Note 11 v Číně již v říjnu minulého roku a vypadá to, že se konečně brzy dostane také na globální trh. Získala totiž nejrůznější certifikace, což zpravidla bývá poslední krok před uvedením. Prozatím byl potvrzen základní model, zda se k nám dostane i Pro varianta není v tuto chvíli jasné.

Redmi Note 11 v Evropě dostane Snapdragon 690

Na domácím trhu pohání 4G variantu tohoto modelu čipset MediaTek Helio G88, u 5G verze tiká MediaTek Dimensity 810 5G. V Evropě bychom se však měli dočkat výkonnějšího Snapdragonu 690, který je vyráběn pomocí 6nm technologie a čínský gigant nám tak zřejmě dopřeje vyšší výkon a nižší spotřebu. Ostatní specifikace zůstanou stejné. To znamená, že můžeme počítat s 90Hz IPS LCD panelem, 50Mpx hlavním fotoaparátem a 5000mAh baterií.

Xiaomi Redmi Note 11 unboxing, Dimensity 810, camera, antutu, no Google Service

Xiaomi Redmi Note 11 unboxing, Dimensity 810, camera, antutu, no Google Service

Dle webu MySmartPrice bude k dostání v barevných variantách Star Blue, Graphie Gray a Twilight Blue, přičemž ceny budou začínat na 250 eurech, což je asi 6 100 Kč.

Přemýšlíte o koupi Redmi Note 11?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)