Xiaomi oficiálně potvrzuje příchod Redmi Note 11 do Evropy. Dlouho čekat nebudeme

xiaomi redmi note 11

Je tomu jen pár dní, co jsme vás informovali o tom, že řada Redmi Note 11 od Xiaomi brzy zamíří do Evropy. Jednalo se o neoficiální, avšak poměrně důvěryhodnou informaci. Telefony totiž na evropských úřadech získaly nejrůznější certifikace, což je vždy dobré znamení. Nyní však příchod potvrdila samotná firma a zároveň nám odhalila datum.

Redmi Note 11 se ukáže v Evropě 26. ledna

Na oficiálním Twitter účtu společnosti Xiaomi se objevil příspěvek, ve které se potvrzuje příchod Redmi Note 11 do Evropy (sice ji doslovně nezmiňuje, ale příspěvek je v angličtině a na většině ostatních trhů jsou tyto telefony již dostupné). Do představení zbývá přesně týden. Telefony se mají ukázat již 26. ledna, ačkoliv v tuto chvíli není úplně zřejmé, na kolik modelů se můžeme těšit.

S jistotou však uvidíme minimálně dva telefony a jedním z nich bude Redmi Note 11 4G, který byl představen na podzim v Číně. Pod kapotou tohoto telefonu nalezneme čipset MediaTek Helio G88, avšak na globálním trhu by se mohl dočkat Snapdragonu 680.

Jste zvědaví na nové Redmi telefony?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)