TOPlist

Xiaomi Redmi Note 10 Ultra bude výkonný mobil za skvělou cenu. Co o něm víme?

Redmi Note 10 Ultra výkonný mobil

Xiaomi zatím ve své řadě Redmi Note 10 představila tři telefony – klasický Redmi Note 10, Redmi Note 10 Pro a Redmi Note 10S. Nyní to však vypadá, že uvidíme další výkonný mobil v podobě Redmi Note 10 Ultra. Dozvěděli jsme se totiž spoustu klíčových informací.

Redmi Note 10 Ultra bude výkonný mobil

Únik informací pochází ze sociální sítě Weibo. Jeden z e-shopů omylem zveřejnil specifikace chystaného telefonu a rozhodně jich neprozradil málo. Za několik minut byla stránka odstraněna, ovšem leakeři ji stihli vyscreenovat. Uvnitř telefonu by měl tikat čipset MediaTek Dimensity 1100, který je přibližně stejně výkonný jako Snapdragon 865. O výdrž se postará 5 000 mAh baterie s podporou 33 W nabíjení a známe i různé konfigurace. Na výběr bude dle všeho z 6 GB/128 GB, 8 GB/128 GB a 8 GB/256 GB. Přední stranu by měl pak pokrývat 6,53″ AMOLED displej.

Cena byla uvedena pouze u nejnižšího modelu, který stojí 1 7999 juanů, tedy asi 5 800 korun bez daně. Je třeba počítat s tím, že u nás bude cena ještě o něco vyšší. Tedy za předpokladu, že se k nám telefon dostane.

Jak se na nové Redmi těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)