Redmi Note 10 Pro Max nabídne Snapdragon 768G, 108 MPx foťák i 120 Hz displej

xiaomi redmi note 10 pro max

Společnost Xiaomi údajně kromě modelů Redmi Note 10 a Redmi Note 10 Pro chystá také model Redmi Note 10 Pro Max, který nabídne kromě jiného čipset Snapdragon 768G. Všechny tři telefony se mají představit již 4. března. Co tedy o tomto modelu víme?

Redmi Note 10 Pro Max nabídne Snapdragon 768G

Jeden z nejspolehlivějších leakerů, Ishan Agarwal odhalil několik zajímavých informací. Kromě čipsetu byla odhalena také kapacita RAM, úložiště a barevné varianty. Telefon bude tedy dle Ishana nabízen ve variantách 6 GB RAM + 128 GB a 8 GB RAM + 128 GB. Dorazit má ve třech barvených variantách – modré, černé a bronzové. Již název nám napověděl, že bude model Pro Max disponovat nejlepší výbavou.

Redmi Note 10 Pro Max nabídne Snapdragon 768G

Telefon dále dorazí s dalšími skvělými prvky jako například 120 Hz displejem, 108 MPx fotoaparátem nebo 5050 mAh baterií. Přítomnost čipsetu Snapdragon 768G naznačuje také podporu 5G sítí. Očekávat můžeme také systém MIUI 12 postavený na Androidu 11. Na další informace si budeme muset počkat do čtvrtka, kdy se všechny telefony představí oficiálně. Dle těchto informací se ale bude jednat o další velmi zajímavý kousek. Uvidíme zda se mu podaří navázat na úspěch Redmi Note 9.

Jak se na telefony těšíte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)