2 GB RAM navíc a zadarmo? Prvním telefonem je Redmi Note 10 Pro 5G

Redmi Note 10 Pro 5G přidat 2 GB virtuální RAM

Před nějakým časem jsme vám psali o tom, že MIUI brzy získá funkci, která umožní přidat virtuální RAM paměť a potenciálně tak zvýšit výkon telefonu. Tak se nyní stává a Redmi Note 10 Pro 5G je prvním telefonem, kde je možné tuto možnost vyzkoušet. Časem se ale mají přidat i ostatní modely.

Redmi Note 10 Pro 5G umožňuje přidat 2 GB virtuální RAM

Není to poprvé kdy výrobce telefonů sáhnul k takovému kroku. Vzpomeňme třeba na vivo X60, kde je možné získat až 3 GB virtuální RAM paměti. Díky nové aktualizaci MIUI je možné přidat 2 GB RAM na telefonu Redmi Note 10 Pro 5G. V zásadě pak přijdete o stejnou kapacitu vaší paměti a ta se bude v závislosti na potřebách telefonu přiřazovat k RAM. Aktualizace je prozatím dostupná v Číně, ovšem brzy se má rozšířit i do dalších regionů.

What is Virtual RAM in Android? | Explained In-Depth! | Guiding Tech

What is Virtual RAM in Android? | Explained In-Depth! |  Guiding Tech

Aktualizace je poměrně malá a seznam novinek neodhaluje žádné další funkce. Je tedy zřejmé, že se Xiaomi specializuje v této aktualizace pouze na tuto novinku.

Využili byste podobnou funkci?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)