TOPlist

Telefon Redmi Note 10 odhalil v AI Benchmarku základní parametry

redmi-note-10-parametry-ai-benchmark

Zatímco se v našich končinách ještě ani pořádně „neohřál“ model Redmi Note 9, čínské Xiaomi už pomalu chystá příchod nástupce s pořadovým číslem 10. Budoucí představení nového mobilu předvídá před pár hodinami provedené testování v nástroji AI Benchmark. A nejen to. V reportu se objevily také některé klíčové specifikace. Už nyní tedy například víme, jaké bude mít (Xiaomi) Redmi Note 10 parametry z hlediska procesoru i velikostí RAM. K tomu můžeme připočíst spekulace k rozlišení fotoaparátů či velikosti displeje a baterie. Podle benchmarku je také jasné a logické, že bude telefon běžet na systému Android 10.

Redmi logo

Mozek mobilu Redmi Note 10 má představovat čipset MediaTek Dimensity 820 5G. Minimálně u testovaného modelu mu sekunduje operační paměť s kapacitou 8 GB. Kombinace fotoaparátů údajně bude 48 + 8 + 2 Mpx na zádech a 16 Mpx vepředu. Velikost displeje má být přesně 6,57 palce a baterie nabídne kapacitu 4520 mAh. Nový Redmi Note 10 by se měl s těmito parametry oficiálně ukázat jako první v Indii. Odhadovaná cena pro tamní trh za paměťovou variantu 4/64 je 16 999 rupií, tedy cca 5 200 Kč.

Co říkáte na tyto specifikace?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)