Máte Redmi Note 10 (Pro)? Pak nestahujte novou aktualizaci

redmi note 10

Uživatele mobilů Redmi Note 10 Pro a Redmi Note 10 Pro Max trápí nepříjemný problém. Ten nastal po nejnovější aktualizaci MIUI 13, která se začala šířit před několika dny a znemožňuje jakýmkoliv způsobem fotit, ať už se bavíme o aplikaci Fotoaparát, Instagramu, Facebooku či Snapchatu.

Zdaleka nejvíce postiženou oblastí je Indie, kde je řada Redmi Note 10 dodnes velmi populární. Čínský gigant však chybu uznal a nabízí zákazníkům bezplatnou technickou podporu v některé ze svých poboček, kterých jsou v zemi více než dvě tisícovky. Problém spočívá v tom, že jakmile se pokusíte s mobilem něco vyfotit, telefon buď zamrzne, nebo aplikace spadne a je potřeba ji restartovat.

Není to přitom poprvé, co měla tato řada problémy. V minulém roce si několik uživatelů stěžovalo na problémy s displejem. Pokud vám tedy vyskočila aktualizace, raději bychom několik dní počkali, než Xiaomi problém vyřeší.

Setkali jste se někdy s podobným problémem?

Zdroj: fonearena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)