TOPlist

Už víme, kdy se oficiálně objeví (Xiaomi) Redmi Note 10. Těšíte se na něj?

Redmi Note 10 datum představení

Pokud fandíte segmentu levnějších Xiaomi telefonů, konkrétně velmi populární řadě Redmi Note, pravděpodobně vyhlížíte datum představení nového modelu Note 10. Už nějakou dobu se o něm mluví a na světlo světa doposud vyplulo i několik specifikací a snímků. Nyní už máme i oficiální informaci, kdy se tato novinka, načínající ve své řadě novou dekádu, objeví. Termín jako první oznámil profil Redmi India na Twitteru, nyní už se objevuje i v dalších kanálech včetně webu mi.com. Telefon bude představen, a to rovnou celosvětově, 4. března.

Podle dosavadních odhadů se můžeme těšit jak na variantu Note 10, tak i trochu vybavenější Note 10 Pro. Poslední úniky specifikací hovoří o 108mpx hlavním foťáku, čipsetu Snapdragon 750G a LCD displeji s vysokou obnovovací frekvencí. Na datum představení Redmi Note 10 upozorňuje mimo jiné i indická varianta Amazonu, takže o propagaci je evidentně dobře postaráno. Bude i následné info o výbavě a cenách pro zájemce potěšením?

Co očekáváte od modelu Redmi Note 10?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)