TOPlist

Certifikace naznačuje příchod Redmi Note 10 4G. Kolik asi bude variant?

Redmi Note 10 4G

Před několika dny se v čínské MIIT certifikaci objevil mobil s kódovým označením M2007J22C, přičemž jde s největší pravděpodobností o telefon Redmi Note 10 5G. Tedy pokračovatele populární řady s podporou nejmodernějšího síťového řešení. Nyní se ve stejné databázi dočkal zařazení přístroj s označením M2010J19SC, což by měla být 4G verze stejného mobilu. Kromě samotné evidence dalšího modelu certifikát žádné další specifikace neobsahuje. I tak je fajn vědět, že další mobil z oblíbené série Redmi Note bude mít i v generaci 10 4G variantu. Pravděpodobně tedy i levnější.

Redmi Note 10 titulka

O parametrech se nicméně už nějakou dobu spekuluje. Hovoří se o procesoru Dimensity 820, 8 GB RAM a hlavním 64megapixelovém foťáku. Těžko teď ale soudit, ke kterému modelu tipy patří. Kromě 5G a 4G verzí Redmi Note 10 bychom se totiž měli dočkat i Pro varianty. Současně se spekuluje, že minimálně v Číně by se měl za jeden z těchto telefonů vydávat přejmenovaný Xiaomi Mi 10 Lite. Uvidíme, jaké informace přinesou další záznamy z certifikací.

Jak moc dnes řešíte, jestli telefon má podporu 5G?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)