TOPlist

Redmi K70 Pro + Lamborghini? Kombinace, kterou musíte vidět!

Redmi
  • Redmi K70 Pro je zatím nejvybavenějším telefonem této značky
  • Už z výroby telefon spoléhá na HyperOS, jehož základem je Android 14
  • Speciální edice Automobili Lamborghini Squadra Corse vypadá skvěle

Redmi K70 Pro je skvěle vybavený mobilní telefon, kterému nechybí podpora rychlého nabíjení, kvalitní fotoaparáty nebo výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Pořád málo? Co byste řekli na speciální verzi, která vznikla ve spolupráci s Lamborghini?

Redmi

Redmi K70 Pro Automobili Lamborghini Squadra Corse Edition. Ano, název to není úplně krátký a možná není snadno zapamatovatelný, skrývá se ale pod ním krásný telefon, který moc často naživo nespatříte. Na co se můžete těšit u této speciální edice? Základem je upravený design zadní strany, kde najdete spoustu žluté nebo zelené barvy, navíc ve dvou odstínech. Na fotografiích to vypadá skvěle!

Motiv v podobných barvách by měl být součástí HyperOS, který v telefonu běží již z výroby. Myslím si, že dříve nebo později si jej budou moci nainstalovat majitelé ostatních telefonů Xiaomi, Redmi a POCO. Motiv vám v paměti překážet nebude, ta má totiž kapacitu celý 1 TB, již zmíněný procesor je pak doplněný o 24 GB operační paměti. Žádné zbytečné kompromisy… Škoda jen, že tato speciální verze se pravděpodobně nikdy nedostane mimo Čínu.

Líbí se vám spojení Redmi a Lamborghini?

Zdroj: weibo

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)