Redmi K50 Pro+ s Dimensity 9000 má z AnTuTu milion bodů

Redmi K50 Pro+ výsledek AnTuTu milion bodů

Společnost Redmi nedávno oficiálně oznámila, že 17. března (minimálně v Číně) představí novou vlajkovou sérii telefonů K50. Přístroje, které následně vyrážejí do zbytku světa pod jinými jmény, budou pro letošek po stránce výkonu skutečně nadupané. Pár hodin starý výsledek z benchmarku AnTuTu ukazuje, že model Redmi K50 Pro+ dokázal ve výkonnostním testu získat více než milion bodů. Má to na svědomí procesor MediaTek Dimensity 9000 (dříve označovaný jako Dimensity 2000), který už tento historický milník překonal v minulých týdnech několikrát.

V polovině loňského listopadu se u prvního historického výsledku spekulovalo, v jakém telefonu extrémně silný MediaTek běží. Mluvilo se hlavně o Vivo. Ve stejném měsíci se pak objevilo více než milionové skóre u Realme GT 2 Pro. Aktuální výsledek, který svou hodnotou 1 041 818 zase o kus překonává dva předchozí, je pak přímo spojen s Pro+ verzí zástupce řady RedmiK50.

Snímek obrazovky s reportem odhalil i jeden další zajímavý parametr. Obrázek má prý 1440 “řádků”, což značí, že minimálně tento model bude mít pravděpodobně 2K rozlišení 2560 x 1440 px.

Jak moc fandíte procesorům MediaTek?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)