TOPlist

Známe specifikace Redmi K30 a K30 Pro. Co nabídne nástupce populární řady?

xiaomi redmi k30

Nástupce Xiaomi Mi 9T, Redmi K30 se představí již 10. prosince. Potvrdil to oficiální plakát společnosti Xiaomi a kromě data představení jsme se o telefonu dověděli spoustu dalších informací.

Na sociální síti Weibo společnost zveřejnila dva plakáty, přičemž na jednom můžeme spatřit čtečku otisků prstů na boční straně a na druhém pak podporu 5G sítí. Nepotvrdila se tak spekulace o tom, že bude mít telefon čtečku otisků prstů v displeji. V klasickém Redmi K30 bude tikat čipset Snapdragon 730, zatímco K30 Pro nabídne Snapdragon 855 Plus. Obě dvě varianty mají pak nabídnout 8 GB operační paměti RAM.

Na internetu se však objevil také další plakát, který potvrzuje červenou variantu telefonu. Ta se objeví vedle levandulové, kterou známe z předchozích upoutávek. Z předchozího oficiálního teaseru můžeme vyčíst, že bude telefon disponovat tenkými rámečky okolo displeje a průstřel, ve kterém se bude nacházet duální selfie kamerka. Co sse týče zadních objektivů, zde se bude nacházet hlavní 64 megapixelový senzor, kterému bude sekundovat 12 megapixelový ultraširokoúhlý objektiv a 8 megapixelový teleobjektiv.

Bude řada Redmi K30 úspěšná?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)