TOPlist

Redmi K30 Pro přijde na trh v březnu. Nabídne Snapdragon 865 a mnoho dalšího

xiaomi redmi k30 pro snapdragon 865 spekulace

Společnost Xiaomi včera v Číně představila Redmi K30 a Redmi K30 5G. Nyní jeden z ověřených leakerů Sudhashu Ambhore tvrdí, že přijde stejně jako minulý rok Redmi K30 Pro, které bude osazeno čipsetem Qualcomm Snapdragon 865. Na trh by se měl telefon dostat příští rok v březnu.

Snapdragon 865 bude disponovat také 5G modemem Qualcomm X55. Firma před nedávnem uvedla, že všechny telefony, které budou vybaveny čipsetem Snapdragon 865 budou zároveň podporovat 5G sítě. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o nejvýkonnější čip pro Android si úplně nejsme jisti, zda se čínskému gigantovi povede udržet cenu, nebo zda se telefon vydá za opravdovou vlajkovou loď.

O Pro variantě toho zatím moc nevíme. Dle některých spekulací má nabídnout stejný displej, jako klasická varianta. Rozhodně by se ale neměl za co stydět, jelikož aktuální varianta nabízí Full HD + displej s obnovovací frekvencí 120 Hz. Lze očekávat lepší fotoaparát, jelikož Snapdragon 865 podporuje v součtu až 200 megapixelové rozlišení fotoaparátů. Je také schopen pořizovat zpomalené video při 960 FPS / 720p a 8K video při 30 FPS. Dále by mohl přijít se čtečkou otisků prstů v displeji, na rozdíl od svého levnějšího kolegy.

Uvítáte Snapdragon 865 v Redmi K30 Pro?

Zdroj: androidauthority.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)