Redmi K30 5G Racing Edition oficiálně: Snapdragon 768G přichází

redmi k30 5g racing edition

Nejnovější telefon z řady Redmi K30 – Redmi K30 5G Racing Edition se dnes oficiálně představil. Jedná se o vůbec první telefon, ve kterém nalezneme nedávno spekulovaný čipset Qualcomm Snapdragon 768G. Co dalšího můžeme od telefonu čekat?

Redmi K30 5G Racing Edition oficiálně

Snapdragon 768G je přetaktovanou verzí Snapdragonu 765G. Disponuje rychlejšími procesorovými i grafickými takty a samozřejmě nechybí podpora 5G sítí. Co se týče samotného telefonu, přední stranu pokrývá 6,67″ IPS panel s Full HD + rozlišením, který narušuje výřez s 20 megapixelovou selfie kamerkou a 2 megapixelovým hloubkovým senzorem. Na zadní straně pak nalezneme kruhovitý fotoaparát, ve kterém se nachází hlavní 64 megapixelový fotoaparát, 8 megapixelový ultraširokoúhlý senzor a 5 megapixelový makro čip.

O výdrž baterie se pak stará 4 500 mAh baterie s podporou 30W rychlého nabíjení. Telefon je dostupný v jediné variantě a to s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm. Oficiálně jde do prodeje 14. května, přičemž je možné si jej předobjednat již dnes. Aktuálně bude telefon dostupný v Číně, na globální trh se dostane později. Zaplatíme za něj 2 000 CNY, tedy asi 7 000 korun bez daně.

Co říkáte na poměr cena/výkon u tohoto telefonu?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)