Redmi K20 dostává MIUI 12.5. V ČR ho známe pod jiným jménem

Redmi K20 Xiaomi Mi 9T Pro MIUI 12.5

Co se týká aktualizací nadstavby MIUI, společnost Xiaomi už v tuto chvíli soustředí většinu sil na vydávání verze 12.5 Enhanced Edition. Na seznamu telefonů pro přechod na klasické MIUI 12.5 však stále není prázdno a i toto vydání ještě do několika zařízení míří. Teď se na update mohou těšit majitelé mobilu Redmi K20. Jestli vám ten název není úplně povědomý, tak vězte, že na tuzemském trhu jde o model Xiaomi Mi 9T Pro, známý například zajímavým výsuvným fotoaparátem.

Xiaomi Mi 9T titulka

Aktualizace momentálně probíhá v první vlně na čínském území a instalační balíček nese označení V12.5.1.0.RFJCNXM. Další vlny by měly v řádech dnů či týdnů následovat i v ostatních regionech. Update bude samozřejmě dostupný i pro jinak pojmenovaný Xiaomi Mi 9T Pro. Tento dva roky starý mobil se dvěma názvy pro různé trhy by se měl podle standardního plánu aktualizací dočkat ještě i MIUI 12.5 Enahancer Edition a také MIUI 13.

U kterého mobilu ještě na MIUI 12.5 čekáte?

Zdroj: gizmochina

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)