TOPlist

Nová sluchátka od Xiaomi stojí tři stovky a vydrží 30 hodin

Xiaomi Redmi Buds 6 Active
  • Xiaomi v Číně vydalo nová bezdrátová sluchátka pro méně náročné
  • Redmi Buds 6 Active v přepočtu stojí jen něco málo přes 300 korun
  • Nabízí 14,2mm měniče, Bluetooth 5.4 a 30hodinovou výdrž

Xiaomi rozšiřuje svůj katalog bezdrátových sluchátek o nový přírůstek, který za pořádně nízkou cenu přinese spoustu muziky… doslova! Redmi Buds 6 Active v Číně stojí pouhých 99 jüanů (v přepočtu lehce přes 300 korun) a jsou k dispozici ve třech barevných variantách. Kromě klasické bílé a černé došla řada i na pěkné světle modré provedení s průhledným víkem krabičky, která má čtvercový tvar.

Redmi Buds 6 Active jsou vybavena 14,2mm měniči a k zařízením se připojují prostřednictvím moderního standardu Bluetooth 5.4. Sluchátka samotná nejsou vybavená silikonovými náušníky a provedením proto mírně připomínají standardní model Apple AirPods.

Redmi Buds 6 Active

Na jedno nabití dokáží sama o sobě hrát 6 hodin, s plně nabitou krabičkou se pak výdrž protáhne až na 30 hodin. Výrobce ve svých propagačních materiálech rovněž zmiňuje, že z pouhých 10 minut na nabíječce dokážete vytěžit hodinu poslechu.

Mezi další lákadla, která rozhodně stojí za to zmínit, se řadí například dvojice mikrofonů s technologií pro potlačení okolního hluku, stupeň krytí IPX4 nebo pět předdefinovaných režimů, jež zahrnují například mód s posílenými basy nebo jiný zvýrazňující výšky.

Zda se Xiaomi Redmi Buds 6 Active podívají také do Česka, momentálně nedokážeme určit.21

Používali jste někdy bezdrátová sluchátka od Xiaomi?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)