Redmi Buds 3 Pro už koupíte i z ČR. Tady je oficiální cena

Xiaomi Redmi Buds 3 Pro cena

Společnost Xiaomi na své pár hodin staré prezentační akci oficiálně uvedla na celosvětový trh sluchátka Redmi Buds 3 Pro. U modelu, ke kterému už v podstatě známe veškeré technické specifikace a který má v několika ohledech povznést klasickou Redmi řadu sluchátek na vyšší úroveň, je tak díky uvedení známá už globální cena. Novinka s aktivním potlačením hluku (ANC), bezdrátovým nabíjením nebo velmi dlouhou výdrží baterie se v tuto chvíli (před)prodává přes AliExpress.

Cena sluchátek Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

V oficiálním obchodu na velkém čínském digitálním tržišti je aktuální cena (na AliExpressu ale nově počítejte s přímým přičítáním DPH před placením) cca 830 Kč, přičemž ta “standardní” má být až o tři stovky vyšší. Suma by měla podle odpočítávání vydržet do čtvrtka. K dispozici jsou nejen samotná Xiaomi Redmi Buds 3 Pro s originálním pouzdrem, ale také doplňkové silikonové obaly s karabinou. Obojí se dá nakombinovat v různých barvách. Již nyní jsou některé varianty vyprodané, určitě se ale opět objeví.

Co říkáte na cenu nových Redmi sluchátek?

Zdroj: Xiaomi

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)