Redmi Buds 3 Lite jsou extrémně levná bezdrátová sluchátka. Co umí?

xiaomi levná sluchátka

Ve čtvrtek představila společnost Xiaomi konečně očekávanou řadu Redmi Note 11. Ta v sobě zahrnuje hned tři zajímavé telefony a kromě toho jsme se dočkali také hodinek Redmi Watch 2, které nabízejí za solidní peníze spoustu funkcí i AMOLED displej. Na třetí produkt se ale možná trochu zapomnělo. Jde o sluchátka Redmi Buds 3 Lite, která potěší jak funkcemi, tak především nízkou cenou.

Redmi Buds 3 Lite jsou velmi levná sluchátka

Sluchátka stojí přesně asi třetinu toho, co bychom dali za Redmi Buds 3 Pro, tedy asi 350 korun. Přitom stále nabízejí 18 hodin poslechu, což je oproti 28 hodinám v Pro verzi sice velký rozdíl, ale stále jde o hodnotu, která bude stačit většině uživatelů. Samozřejmostí je USB-C konektor pro nabíjení nebo technologie Bluetooth 5.2. Konstrukce splňuje certifikace IP54, která sluchátka ochrání před deštěm či potem a musíme se smířit s absencí aktivního potlačení hluku. To snad ale od takto levných sluchátek nikdo nečeká.

Půjdete do nových Redmi sluchátek?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)