TOPlist

Xiaomi ukázalo krásný cestovní reproduktor. Stojí pakatel a pyšní se skvělou odolností

Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker
  • Xiaomi rozšiřuje portfolio produktů o nový Bluetooth reproduktor
  • Vydává jej pod značkou Redmi s lákavě nízkou cenovkou
  • Pyšní se kompaktním a odolným provedením či 5hodinovou výdrží

Xiaomi už brzy začne v Číně prodávat nový cestovní reproduktor, který zaujme velice konkurenceschopnou cenovkou a krásným designovým provedením, jehož třešničkou na dortu je chvályhodná odolnost. K dispozici bude od půlky měsíce s cenou 99 jüanů, což v přepočtu činí jen lehce přes 300 korun. Detaily týkající se globální dostupnosti zatím nemáme.

Redmi Bluetooth Speaker se na první pohled jeví velice podobně jako JBG GO 3, ale i kdybychom k jeho ceně připočetli daň, bude stále vycházet podstatně levněji. Reproduktor má velmi kompaktní provedení, většina konstrukce je pokrytá tkaninou a z okraje, kde nalezneme ovládací prvky, vystupuje umělohmotné poutko. Co se týče barevných verzí, kromě černé, kterou člověk nic nezkazí, bude k dostání i zelená či oranžová varianta.

Xiaomi Redmi Bluetooth Speaker

Zařízení je odolné dle standardu IP67, což mu zajišťuje ochranu proti vniknutí prachu. Výrobce od něj současně slibuje výdrž pod vodou ve 100centimetrové hloubce po dobu kratší než 30 minut. Repráček tedy jinými slovy ustojí i neopatrnější zacházení ze strany uživatele.

Co se týče zvuku, Redmi Bluetooth Speaker spoléhá na dvě jednotky, z nichž tou hlavní je měnič o velikosti 1,5 palce. Jako ostatně každý výrobce, i Xiaomi tentokrát slibuje čisté audio a silné basy. Na jedno nabití dokáže reproduktor hrát až 5 hodin. Pro zájemce, kteří si jich koupí víc, nechybí ani možnost vzájemného propojení.

Berete s sebou na výlety Bluetooth reproduktor?

Zdroj: Gizmochina

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)