TOPlist

Redmi AirDots jsou nová bezdrátová sluchátka od Xiaomi. Zaplatíte za ně pár stovek

redmi airdots

Dnes Xiaomi nepředstavilo pouze telefon Redmi 7, ale i nové příslušenství s názvem Redmi AirDots. Jedná se o kompletně bezdrátová sluchátka ve stylu Apple AirPods anebo Galaxy Buds, která se nabíjí přes krabičku. Hlavním plusem je nízká cena. V přepočtu s DPH za ně zaplatíte 400 Kč.

Redmi AirDots jsou extrémně levná bezdrátová sluchátka

Nová společnost Redmi, která se oddělila od Xiaomi, dnes představila první příslušenství pro telefony. A to bezdrátová sluchátka. Ukazuje se tak, že nepůjde jen čistě o výrobce telefonů, ale podobně jako Xiaomi se zaměří i na velké množství jiných produktů (kromě sluchátek dnes Redmi představilo i pračku).

bezdratova sluchatka redmi airdots

Cílem Redmi je nabízet skvělé produkty za nízkou cenu. Proto není velkým překvapením cena Redmi AirDots, v Číně se budou prodávat za 99 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 400 Kč. Nechybí dokonce Bluetooth 5.0, uvnitř sluchátek je čip Realtek 8763. Samotná výdrž sluchátek je 4 hodiny na jedno nabití.

sluchatka redmi airdots

Poté je můžete nabíjet přímo v krabičce, která má dostatek energie k dobití na 12 hodin přehrávání. Hmotnost samotných sluchátek je 4,1 gramů. Sluchátka se automaticky zapínají a párují s telefonem, jakmile je vyndáte z pouzdra. Jakmile je vložíte zpět do pouzdra, tak se automaticky vypnou. Na jednom sluchátku je k dispozici ovládací tlačítko. Podporuje hned několik funkcí, od přehrávání/stopnutí písničky, přeskočení písně anebo podržením se dá aktivovat hlasový asistent.

Zajímavé je také to, že sluchátko se dá využít pro fotografování na dálku. Stačí si vzít sluchátko do ruky a zmáčknout tlačítko, když máte zapnutou aplikaci fotoaparátu. Podobná sluchátka nedávno představilo přímo Xiaomi, ale s tím rozdílem, že mají dotykovou plochu, zatímco Redmi má „pouze“ tlačítko. Do prodeje v Číně se dostanou Redmi AirDots v dubnu.

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Jak se vám líbí nová sluchátka Redmi AirDots?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)