Xiaomi představilo levné telefony Redmi 9i Sport a 9A Sport

xiaomi redmi 9i sport

Nedávno sice Xiaomi představilo nový telefon Redmi 10 a tak si většina z nás myslela, že předchozí řada Redmi 9 postupně odejde do věčných lovišť. Opak je však pravdou, jelikož dnes došlo v Indii na představení telefonů Redmi 9A Sport a Redmi 9i Sport.

Redmi 9i Sport a 9A Sport představeny

Oba dva modely se mohou pochlubit ochranou proti stříkající vodě, což je asi ta největší patrná změna oproti předchozím modelům. Můžeme tedy počítat se stejným čipsetem MediaTek Helio G25, 13MPx fotoaparátem, stejnými rozměry i displejem. Rozdíl je v paměťových verzích, jelikož Redmi 9A Sport je vybavený 4 GB RAM a 64/128 GB úložištěm, zatímco model Redmi 9i Sport má pouze 32 GB úložiště a 2/3 GB RAM.

redmi 9a sport

Telefony jsou již nyní dostupné na indickém e-shopu Xiaomi. Za Redmi 9A Sport si výrobce žádá 6 999 INR, což je asi 2 000 korun bez daně, Redmi 9i Sport pak vyjde na 8 799 INR, tedy přibližně na 2 600 korun bez daně.

Stačil by vám takový telefon?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)