Redmi 9A představeno pro Evropu. Co nabídne za 2 600 korun?

redmi 9a

Xiaomi na své včerejší konferenci představilo hned několik produktů pro globální trh. Mezi nimi je i levné Redmi 9A, které jsme mohli vidět již před časem v Malajsii a nyní je dostupné i pro Evropu.

Redmi 9A představeno pro Evropu

Telefon Redmi 9A je poháněn čipsetem MediaTek Helio G25, kterému sekundují 2 GB operační paměti RAM a 32 GB úložiště. Přední stranu pak pokrývá 6,53″ LCD displej s HD+ rozlišením a kapkovitým výřezem, kde je ukryta 5 megapixelová sellfie kamerka. O výdrž se postará 5 000 mAh baterie. Na zadní straně nalezneme pouze jedinou čočku fotoaparátu s rozlišením 13 megapixelů.

Redmi 9A představeno pro Evropu

Nabíjení se provádí skrz microUSB konektor, nepřekvapí pak absence jakéhokoliv rychlejšího typu nabíjení. Dle zahraničních testů se jedná o skvělý poměr mezi cenou a výkonem. Za cenu 99 EUR, tedy asi 2 600 korun bez daně totiž získáte ucházející výkon, Android 10 i skvělou výdrž baterie. Pro nenáročného uživatele se tak bude jednat o zajímavou volbu.

Jak se vám zamlouvá nové Redmi?

Zdroj: YouTube Xiaomi

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)