Redmi 9 Power za dveřmi. Co čekat od nového levného telefonu?

redmi 9 power

Telefon Redmi 9 Power je dle všeho za dveřmi. Původně měl dorazit již 15. prosince, ale nakonec se ukázalo, že bude představen až o dva dny později, tedy 17. prosince. Dojde k němu v Indii, ovšem telefon by měl zamířit i na ostatní trhy.

Redmi 9 Power za dveřmi

Společnost Redmi zatím nesdělila žádné podrobnější informace o specifikacích telefonu, ovšem na oficiálním webu Xiaomi se přece nějaké objevují. Víme, že bude mít displej kapkovitý výřez a na zadní straně čtyři fotoaparáty. Ten hlavní má disponovat rozlišením 48 MPx. Stejná stránka zmiňuje také velkou baterii i výkonný čipset, ovšem nic podrobnějšího nevíme. Redmi 9 Power má disponovat Hi-Res audiem, stereo reproduktory a na výběr dostaneme ze čtyř barevných variant.

redmi 9 power za dveřmi

Objevují se však spekulace, že půjde pouze o přejmenovaný Redmi Note 9 4G. Ten přitom disponuje čipsetem Snapdragon 662 a 6 000 mAh baterií, takže je pravděpodobné, že je uvidíme i v Redmi 9 Power.

Jak se těšíte na Redmi 9 Power?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)