Populární Redmi 9 konečně dostává Android 11

android 11 redmi 9

Redmi 9 je jedním z nejprodávanějších telefonů světa. Zákazníky si získal především nízkou cenou, povedeným designem a dostatečným výkonem. Při představení telefon debutoval se systémem MIUI 11, který byl založený na Androidu 10. Později byl aktualizován na MIUI 12, ovšem na MIUI 12.5 se stále čeká. Začátkem června se začala v Číně šířit aktualizace na Android 11 a ta se nyní objevuje také v globálních verzích systému.

Redmi 9 dostává Android 11

Aktualizaci na Android 11 tedy konečně získávají i globální verze telefonů. Označuje se jako V12.0.1.0.RJCMIXM a šíří se postupně, takže pokud ji náhodou zatím nemáte k dispozici, nemusíte zoufat. Měla by se k vám dostat během několika dní. Brzy bychom se měli dočkat také aktualizace na MIUI 12.5. Jestliže tedy Redmi 9 vlastníte, zkuste se přes Nastavení > Aktualizace softwaru mrknout, zda ji máte k dispozici. Pokud ano, dejte nám prosím vědět do komentářů.

Už jste novou aktualizaci dostali?

Zdroj: Gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)