TOPlist

Levný a poměrně starý Redmi telefon dostává nečekaně aktualizaci na MIUI 12.5

redmi 7a miui 12.5

Xiaomi představilo svůj levný mobil Redmi 7A už v roce 2019, přičemž debutoval se systémem MIUI 10 s Androidem 9.0. Ještě ve stejném roce se telefon dočkal aktualizace na MIUI 11 a o rok později dostal Android 10 a MIUI 12. Možná byste si mohli říct, že čínská firma na svůj starý model zanevřela, ale opak je pravdou. Telefon totiž dostává aktualizaci na MIUI 12.5.

Redmi 7A se může těšit na MIUI 12.5

Aktualizace je prozatím dostupná v Indii a Číně a označuje se jako V12.5.1.0.QCMINXM. Bude tedy ještě pravděpodobně nějakou dobu trvat, než se dostane do Evropy. Telefony z řady Redmi A dostávají obvykle pouze jednu hlavní aktualizaci Androidu a dva MIUI updaty. Redmi 7A však zatím dostalo všechny aktualizace této populární nadstavby a tak je více než pravděpodobné, že jde o poslední větší aktualizaci.

Redmi 7A: The unbelievable smartphone.

Redmi 7A: The unbelievable smartphone.

Původně se měl telefon dočkat také MIUI 12.5 Enhanced Edition, ovšem z nějakého důvodu si Xiaomi na poslední chvíli tento krok rozmyslelo.

Jakou verzi MIUI máte v telefonu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)