Únik z certifikace: Takto vypadají sluchátka Samsung Galaxy Buds 2

reálné snímky Samsung Galaxy Buds 2

Korejský Samsung má v tuto chvíli na trhu již pěknou řádku bezdrátových sluchátek. Zatím posledním zástupcem populární série Galaxy Buds je přitom model Pro a společnost v názvech protáčí různá slova namísto toho, aby podobně jako u hodinek začala zavádět číselné značení generací. To se teď ale podle některých úniků a náznaků změní s příchodem “dvojky”. Mimo pouhé označení teď přibyly k novému produkty i mnohem konkrétnější obrysy. FCC certifikace odhalila kromě náčrtu pouzdra a nastínění základních funkcí i reálné snímky Samsung Galaxy Buds 2.

Z fotek samotných “špuntů” je znát, že na jejich designu se od posledního modelu téměř nic nezmění. Opět půjde o sluchátka s oválným tvarem i se silikonovým špuntem. Ani u pouzdra se Samsung momentálně nevydá jiným směrem a zůstane u tvaru se čtvercovým základem. Vyjma odhalení nových obrázků certifikace potvrdila i produktové označení SM-R177 nebo Bluetootl Low Energy neboli BLE. Reálné snímky Samsung Galaxy Buds 2 také naznačují, že se znovu dočkáme několika mikrofonů i senzoru nasazení. To ale asi není velké překvapení. Nová Samsung sluchátka by měla dorazit v srpnu.

Která Samsung sluchátka vám zatím přišla nejlepší?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)