Realme zítra odhalí nové televizory. Máme klíčové informace

realme televize

Do tiskové konference zbývá už jen pár hodin. Realme zítra odhalí nové televizory a kromě nich také očekávaný telefon Realme X7 Max 5G. Čínská firma na nové TV lákala již před nějakým časem a to prostřednictvím plakátu a nyní jsou k dispozici další zajímavé informace.

Realme zítra odhalí nové televizory

Jeden z leakerů prozradil, že obě dvě verze televizí dostanou 4K panely s funkcemi Chroma Boost a Picture Engine. Nebude samozřejmě chybět ani HDR Dolby Vision a o zvuk se má starat hned čtveřice reproduktorů o celkovém výkonu 24 W. Ani těm nebudou chybět technologie Dolby Atmos a DTS HD. Co se týče portové výbavy, poslouží nám tři HDMI, 2x USB-A a Ethernet. O výkon se má starat blíže nespecifikovaný čipset MediaTek.

Realme zítra odhalí nové televizory

Co se týče systému, na televizi poběží Android 10, zatím však není jasné jaké úpravy dostane. Menší 43″ model má vážit 9,5 kg, větší 50″ pak 13,1 kg. A ceny? Za základní model máme zaplatit okolo 30 000 INR, což vychází na 8 600 korun bez daně. Za větší variantu pak 35 000 INR (asi 10 000 korun).

Koupili byste si televizi od Realme?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)