Realme telefon s ultra rychlým 125W nabíjením uvidíme brzy i v Evropě

realme telefon se 125w nabijenim

Na začátku měsíce proběhla na veletrhu IFA akce společnosti Realme, na které bylo prozrazeno několik zajímavostí. Realme chce být například mezi pěti největšími výrobci telefonů v Evropě a pomoct tomu má i velké investování. Nyní jsme se dozvěděli, že v Evropě brzy uvidíme Realme telefon s ultra rychlým 125W nabíjením. 

Realme chystá v Evropě telefon se 125W nabíjením 

Technologie Realme UltraDart byla představena v srpnu tohoto roku. Nyní oznámil šéf Realme pro Indii a Evropu, že telefon s tímto nabíjením uvidíme zanedlouho i na starém kontinentu. K oznámení připojil i fotografii, ze které se dají vyčíst základní údaje této nabíječky. Trochu úsměvné je to, že nabíječka na fotce nemá evropskou koncovku, ale to si snad ve finále Realme pohlídá.

V současné době ještě není známo, který Realme telefon by tuto technologii měl obdržet. Nicméně pokud by měl baterii o kapacitě 4 000 mAh, tak nabití z nuly na 33 procent potrvá na pouhé tři minuty. Zároveň již také víme, že nabíječka podporuje celou řadu různých standardů a rychlostí jako třeba 125W PPS, 65W PD anebo 36W QC. 

Těšíte se, až se podobné rychlosti nabíjení rozšíří do více telefonů? 

Zdroj: gsmarena.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)