Realme Smart TV 4K oficiálně: Dolby Vision i Atmos, Android TV 10 a slušná cena

Realme Smart TV 4K oficiálně

Společnost realme představila kromě nových telefonů na své dnešní konferenci také oficiálně Realme Smart TV 4K. Bude k dispozici ve dvou velikostech, v obou případech bude systémem Android TV 10. Pojďme si tedy ukázat specifikace a ceny.

Realme Smart TV 4K oficiálně

Televizory budou k dispozici ve velikostech 43 a 50 palců s tím, že v obou případech můžeme počítat s technologiemi Dolby Vision, HDR 10 či podporou 83 % NTSC gamutu. Nebude chybět ani engine Realme Chroma Boost, který se stará o barevnou přesnost a redukci šumu. Pod kapotou nám tiká blíže nespecifikovaný čipset MediaTek se čtyřmi jádry. Dopomáhají mu pak 2 GB operační paměti a pro aplikace či hry bude připraveno 16 GB  úložiště.

Realme Smart TV 4K: Value For Money 🔥 | Rs. 27,999 | TechBar

Realme Smart TV 4K: Value For Money 🔥 | Rs. 27,999 | TechBar

Z portové výbavy stojí za zmínku 2x USB-A, 3x HDMI (verze nespecifikována), Ethernet port či podpora DVB-T2. Zvukový zážitek dostávají na starost dva 12 W reproduktory a jeden výškový. Všechny podporují standard Dolby Atmos. Televizory budou k dispozici nejprve v Indii a menší 43palcový model vychází na 27 999 INR, což je asi 8 000 korun, za větší model si pak zákazníci připlatí asi 3 500 korun.

Koupili byste si podobnou televizi?

Zdroj: realme YouTube

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)