realme Pad spatřen na veřejnosti. Jak vypadá první tablet společnosti?

realme Pad

Společnost realme chystá kromě svého prvního notebooku také svůj tablet. Má se jmenovat jednoduše realme Pad, což se následně potvrdilo na oficiální konferenci společnosti. Nyní byl tablet spatřen na veřejnosti, takže známe alespoň přibližnou podobu.

realme Pad spatřen na veřejnosti

K dispozici jsou dvě fotografie, které realme Pad ukazují z přední i zadní strany. Ačkoliv nejsou zrovna nejostřejší, můžeme z nich vyčíst hned několik informací. Vypadá to že je tablet tvořen z hliníku a jediný zadní fotoaparát je poměrně dosti vystouplý. Na první pohled bychom si jej klidně spletli s iPadem Pro, jelikož i boky jsou hranaté. Druhý snímek pak ukazuje na přední stranu tabletu, kde můžeme vidět poměrně velké rámečky. Na fotografii je ale spousta odrazů a navíc není v příliš dobré kvalitě, takže se klidně můžeme plést.

Jediné co o tabletu zatím víme že poběží na Androidu 11, pravděpodobně s upravenou nadstavbou realme UI 2.0. Ukázat by se měl v následujících týdnech.

Jak se na realme Pad těšíte?

Zdroj: slashleaks

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)