TOPlist

Nejlevnější tablet s čipem Snapdragon 870? To bude nový realme Pad

snapdragon 870 realme pad

Není to tak dávno, co se společnost realme rozhodla zasáhnout trh s Android tablety. Kousky realme Pad a realme Pad Mini jsou jistě zajímavé, ale patří spíše do nižší střední třídy. Nyní se ale chystá něco mnohem lepšího.

Počítat můžeme i se skvělým displejem

Tablet, který je podle všeho za dveřmi by měl disponovat LCD panelem s QHD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Počítat můžeme také s 8360mAh baterií a hlavně čipsetem Qualcomm Snapdragon 870, což je i na dnešní dobu velice slušný čip s dostatečným výkonem i pro hraní těch nejnáročnějších her. Tuto informaci potvrdil přímo viceprezident společnosti, který navíc sdělil, že půjde o nejlevnější tablet s tímto čipem.

Realme Pad review

Realme Pad review

Nový realme Pad má být představen ještě tento měsíc, avšak bude v nejbližších týdnech k dostání pouze v Číně. Dá se ale očekávat, že se objeví po boku starších kousků také v Evropě. Mohlo by jít tedy o velice nepříjemnou konkurenci pro skvělý Xiaomi Pad 5.

Jaký tablet používáte vy?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)