Realme chystá tablet Pad Mini. Budou jeho parametry tahák?

Realme Pad Mini certifikace parametry

Když společnost Realme před několika měsíci představila svůj vůbec první tablet, nové zařízení na sebe strhlo hodně pozornosti. Přece jen šlo o kousek s hodně nízkou cenou a ucházejícími parametry, takže byl Realme Pad v ČR předurčen k úspěchu. I když pak přišla nepříjemná eskapáda s aktualizacemi, dá se říct, že čínská firma do tohoto segmentu vstoupila poměrně obstojně. Další působení v něm chce podle posledních záznamů v certifikacích potvrdit prostřednictvím menšího přístroje Realme Pad Mini.

Realme Pad Mini NBTC

Vedení společnosti již vloni potvrdilo, že v roce 2022 hodlá s tablety pokračovat, a toto pravděpodobně bude první důkaz. Dokumenty k Realme Pad Mini (RMP2105) se naposledy objevily u thajského certifikačního úřadu NBTC. Odtud jsme se dozvěděli, že se chystá mimo jiné i LTE verze. Starší záznamy z Geekbench prozrazují, že bude přítomen Unisoc octa-core procesor, tři gigabajty RAM, 8Mpx zadní kamera, 5MPx přední kamera a v základu Android 11.

Realme Pad Mini Geekbench

Uvidíme, k jaké úhlopříčce displeje povede označení “Mini”. Současný Realme Pad, který jinak disponuje paměťovou kombinaci 4/64 GB a cenou kolem pěti a půl tisíce Kč, má 10,4″ obrazovku. O úspěchu chystané novinky samozřejmě rozhodne… jak jinak… cena.

Zaboduje Realme s novým Pad Mini?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)