TOPlist

Evropská cena tabletu realme Pad už není tajemstvím. Co na ní říkáte?

realme pad

Na začátku září se po dlouhých měsících spekulací konečně ukázal tablet realme Pad. Ten cílí na nižší střední třídu, ovšem zaujme kvalitním displejem nebo poměrně kvalitním zpracováním. Dnešní informace je poměrně zajímavá zejména pro nás, jelikož uniká evropská cena. Tablet bude tradičně o něco dražší než v Indii, kde už se nějakou dobu prodává.

Evropská cena tabletu realme Pad

Tablet nabízí 10,4″ IPS LCD 2000 x 1200 pixelů a 60 Hz obnovovací frekvencí a pod kapotou nám tiká čipset MediaTek Helio G80 v kombinaci se 4/6 GB RAM. Výdrž pak obstará 7100mAh baterie s podporou 18W nabíjení. Výbava tedy není nic extra, na druhou stranu pro prohlížení webu a práci s dokumenty a konzumaci obsahu bude takové zařízení bohatě stačit.

realme pad evropska cena

Stačí-li vám 4/64GB verze, připravte si 259 EUR, tedy asi 6 600 korun. Vyšší varianta s 6 GB RAM a 128GB úložištěm vychází na 289 EUR, což je přibližně 7 400 korun. Vzhledem k tomu, že unikají ceny je možná představení tabletu realme Pad pro Evropu blíže než si myslíme.

Jak se na tablet těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)