Levný realme Notebook Air nabízí kovové tělo a slušný displej

realme notebook air

Společnost realme na dnešní akci v Číně představila mimo parádní mobil realme GT2 Explorer Master také notebook realme Notebook Air. Jde o poměrně levné zařízení, které nabízí dostatek výkonu a slušný displej.

Jak již bylo naznačeno, realme Notebook Air se vyznačuje na svou cenu dobrým displejem. Z nějakého důvodu firma nespecifikovala velikost, ovšem s největší pravděpodobností jde o 14palcový LCD panel s rozlišením 1920 x 1200 pixelů a poměrem stran 16:10. Poměr obrazovky k tělu činí 88 %, což je solidní hodnota a už z fotografií je vidět, že jsou rámečky opravdu tenké. Laptop se dosti podobá třeba starší generaci MacBooku Air a je rovněž celokovový.

V útrobách nalezneme procesor Intel Core i3 11. generace v kombinaci s 8 GB RAM a 256/512GB SSD diskem. Výdrž dostala na starost 54Whr baterie s podporou 65W nabíjení a systémem je samozřejmě Windows 11. Za základní verzi si výrobce žádá 2999 CNY, což je asi 11 000 Kč bez daně. K dostání bude v barvách Ice Blue a Sky Gray.

Realme Notebook Air | FULL REVIEW

Realme Notebook Air | FULL REVIEW

Koupili byste si notebook od realme?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)