Tajemný telefon realme spolu s magnetickou nabíječkou MagDart spatřen ve videu

realme magdart realme flash

Společnost realme se chystá k představení telefonu realme Flash a bezdrátového magnetického nabíjení MagDart a my můžeme obě zařízení vidět s předstihem díky novému videu XDA Developers.

realme MagDart a realme Flash v akci

Spekuluje se o tom, že by se mohla dvojice nových zařízení představit již dnes, ovšem potvrzené to zatím není. Krátké video demonstruje výkon nové nabíječky v kombinaci právě s realme Flash. Z 18 na 25 % se telefon nabije za přibližně tři minuty, plné nabití z 0 na 100 % mý prý trvat necelou hodinku. Po připojení telefonu k nabíječce můžeme slyšet, jak se v nabíječce rozeběhne ventilátor.

Realme MagDart Charging Test

Realme MagDart Charging Test

Společnost realme již dříve na Twitteru avizovala, že bude MagDart o 440 % výkonnější, než Apple MagSafe (neřekla to doslovně, ale všichni víme o jakou společnost jde). Na technické specifikace, ceny a dostupnost si budeme muset minimálně ještě pár hodin počkat.

Využili byste magnetickou nabíječku?

Zdroj: XDA-Developers

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)