realme GT Neo3 dostane extrémně rychlý displej i nabíjení. Mrkněte na specifikace

realme gt neo3 le mans

Na MWC se nechala společnost realme slyšet, že brzy představí model GT Neo3 a už nějakou dobu víme, že se tak stane zítra, tedy 22. března. Firma nám přitom už odhalila některé specifikace sama, jiné vyplívají z různých certifikací.

realme GT Neo3 se odhalí již zítra

Pod kapotou telefonu bude tikat nový čipset z dílny MediaTeku, Dimensity 8100 a právě na MWC se potvrdilo, že telefon dostane extrémně rychlé 150W nabíjení. Pokud si říkáte, že tento výkon musí zákonitě baterii časem zničit, nebude tomu tak. Mobil si zachová 80 % své původní kapacity baterie i po 1 600 nabíjecích cyklech, což v praxi znamená, že než byste si baterii zničili, zřejmě už budete mít novější telefon.

Přední stranu má pak pokrývat 6,7palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí a až 1000Hz vzorkovací frekvencí, což se bude hodit zejména při hraní her. Samozřejmostí bude LPDDR5 operační paměť a úložiště UFS 3.1.

Jak se na realme GT Neo3 těšíte?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)