realme GT 2 Pro brzy zamíří na globální trh. Bude nejlepším mobilem v poměru cena/výkon?

realme gt2 pro

Společnost realme sice představila řadu GT2 (zahrnující telefony realme GT 2 a realme GT 2 Pro) už před několika týdny, ovšem na její globální debut se stále čeká. Nyní Pro varianta telefonu získala certifikaci v Thajsku, byla zařazena na seznam Google Play Console a rovněž byla otestována v benchmarku Geekbench. Tyto stopy naznačují, že jsme jen krůček od globálního představení.

realme GT 2 Pro se chystá na globální trh

To, že se telefony objeví i na globálním trhu není žádné tajmeství. Před časem to totiž potvrdil viceprezident firmy. realme GT 2 Pro pro globální trh se označuje jako RMX3301 a Geekbench potvrdil, že se dočkáme čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen1, stejně jako v případě čínské verze. Dopomáhat mu bude hned 12 GB operační paměti RAM, ovšem je možné, že se dočkáme i verze s 8 GB. Dále můžeme počítat s Androidem 12 a nadstavbou realme UI 3.0.

realme gt2 pro

Telefon rovněž zaujme svým 6,7palcovým AMOLED displejem, který má vysoké rozlišení 3216 x 1440 pixelů a obnovovací frekvenci 120 Hz. Nezklamou ani fotoaparáty v čele s 50Mpx hlavním snímačem s OIS. Rozhodující však bude cena. V Číně se Pro verze prodává v přepočtu asi za 13 300 korun bez daně. Kdyby stál telefon do nějakých 16 000 korun, jednalo by se o velice zajímavou koupi.

Jaký máte názor na telefony GT od realme?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)